Rimorkio Per Bartje Te Veturave

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Pajisje për garazhë per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Rimorkio Per Bartje Te Veturave

Shitet Rimorio per bartjen e veturave.Rimorkio tash ka ardh nga jasht dhe eshte ne gjendje perfekte ka ardh duke u vozit dhe e ngarkuar nje vetur mbi to.Ka sinjalizuesit dhe ngarkuesit Alumin.Rimorkio eshte ne gjendje perfekte e gatshme per perdorim.


Shpërndaje: