Fellne për Renault

300 EUR
150 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Renault

Gjendja Vendi
E përdorur Shtime

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne për Renault

Shiten fellne 16 me goma të dimrit 205/55 R16, viti 2017.


Shpërndaje: