Fellne per bmw 19

680 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne per bmw 19

Fellne 19 Black Origjinale per BMW F10 Bmw 6 . 245/40/19 me 285/ /35 19. Me goma te veres te sa po ardhura zvicra tel 048666644


Shpërndaje: