Shes vetura për pjesë

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Pjesë të tjera per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes vetura për pjesë

Volkswagen Tiguan.
Vetura është e ardhur nga Anglia.
Dhe është në gjendje shumë të mirë.
Shitet për pjesë.


Shpërndaje: