Tepiha per vetura te ndryshme me kualitet gjerman

30 EUR


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Tepiha per vetura te ndryshme me kualitet gjerman

Tepiha per vetura te ndryshme me kualitet gjerman.

Auto Dekor Astore lider ne tregun kosovar pet kualitetin dhe cilesin e produkteve.Produkte te ndryshme per vetura me kualitet ģjerman.Per me shume mund te na gjeni edhe ne facebook Auto Dekor Astore ose shenoni ne viber/whatsapp 048176793.Ju faleminderit!


Shpërndaje: