Bandash 16'

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Bandash 16'

Shiten bandasht nr 16' ne gjendje perfekte te pa demtum dhe te pa lym.


Shpërndaje: