Goma Pirelli 225/65/R17 Te Dimrit

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma Pirelli 225/65/R17 Te Dimrit

Shes gomat per dimer Pirelli te perdorne ne gjendje te mir.
Dimensionet: 225/65/R17


Shpërndaje: