Auto pjesë në shitje Goma dhe Fellne Audi

Kjo shpallje ka pasur 319 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/02/2024 11:36
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Goma 225/55/R19 Te Dimrit

Shes gomat per dimer,jan ne gjendje teper te mir pothuajse te reja,jan te gatshme per montim.
Dimensionet 255/55/R19

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha