Gomat Me Bandash 205/55/R16

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Gomat Me Bandash 205/55/R16

Shes gomat me bandash te zi ne gjendje perfekte,te gatshme per montim.
Dimensionet: 205/55/R16


Shpërndaje: