4 Fellne me goma te veres 195/50/15 me 4 shrafa

100 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


4 Fellne me goma te veres 195/50/15 me 4 shrafa

4 goma te veres me fellne super te mira


Shpërndaje: