Shes fellne

250 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes fellne

ose ndrroj me fellne golf 4 pacific fellnet jon jon 15-she ame i nrroj me te golfit 16-she


Shpërndaje: