Radi Navi RNS310

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Pajisje zërimi dhe audi per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Radi Navi RNS310

Shitet Radio Navi original VW.Eshte ne gjendje perfekte dhe i pa demtum pa asnje grrith.Navi eshte me SD Card,AUX,CD,Bluetoth Phone.Eshte i gatshem per montim,ka edhe Cd Navigacion Original VW.
Nr Kontaktues : 049-488-669


Shpërndaje: