Shiten Fellnet per VW 17

300 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Fellnet per VW 17

Shiten fellnet per VW 17-she shum te rujtme me goma te reja shum pak te perdorne
225 45 R 17


Shpërndaje: