Auto pjesë në shitje Goma dhe Fellne Opel

Kjo shpallje ka pasur 179 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/07/2023 11:20
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

350 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Fellne me goma t veres Opell 225-45-17

5x110
Et 35
7J x17

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha