Auto pjesë në shitje Goma dhe Fellne Tjetër

Kjo shpallje ka pasur 269 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/10/2023 11:42
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

25 EUR

(Çmimi)
Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Shiten gomat e verës dhe të dimrit

Gomat janë të përdorura, në gjendje të rregullt dhe me mjaftueshëm material min. 5mm gomë.
Çmimi 25 Euro për copë:

3x Nexen 245/50 R18 (Viti 2019)
1x Dunlop Winter Sport 4D 245/50 R18
1x Firemax Winter 185/60 R14 (Viti 2017)

Shitës privat dhe arsyeja e shitjes: mbetje nga kerri i shitur.

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha