Fellne 18coll R-Line origjinale pa goma

550 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 18coll R-Line origjinale pa goma

Pothuajse te reja pa goma


Shpërndaje: