Shes disqe r17 me goma si te reja

300 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes disqe r17 me goma si te reja

4 disqe 215/45 R17 me goma 90% Continental
Per me teper kontakt 068 529 8019


Shpërndaje: