Shes disqe 16 me goma michelin

250 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes disqe 16 me goma michelin

Shiten disqet 205/55 R16 si te reja me goma michelin 100% te reja per me teper kontaktoni ne nr e tel : 068 529 8019


Shpërndaje: