FELLNE 18r

550 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


FELLNE 18r

Shes fellne me goma vere 18col me goma te vitit 2022(te pa konsumuara ) fellnet bejn per golf 6.5.passat.passat cc .etj jan ne gjendje te mire jan te pa krisur jan me vul Germane ne autosallonin vw ne wien te Austris ne vler 1200€ por i shes per shkak se nuk kam nevoi per keto pres bleres serioz ...


Shpërndaje: