fellne 18r

550 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


fellne 18r

Shes fellne 18zoll me goma vere me Vul Gjermane fellnet jan te blere ne autosallonin e VW NE AUSTRI WIEN .Fellnet bejn per golf 6.5.passat.passat.cc.Seat etj


Shpërndaje: