Yamaha Modele

123 EUR


Kategoria
Aksesorë të jashtëm per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Yamaha Modele

Pjesë per Yamaha , Tmax 530 , 560 , Yamaha , Xmax , 400 cc , 300 , Nmax 2015 / 2020 / 2023

Tmax 2010 , 2013 , 2016 , 2018 , 2022

Xmax 2006 , 2012 , 2016 , 2018

Honda PCX 2015 / 2018

Orgjinal nga Zvicrra 🇨🇭

Punojm dhe me Porosi Kosovë , Shqipëri

Kosovë porosia per 24 H

Shqipëri porosia mrenda 2/3 Ditë

Posedojm Gurtne , Filtera te ules , Pompa te benzines , Helmeta

Qmimi me marveshje

Vizitoni Faqen Swiss Moto Gjilan

Kontakti +383 45 332 322

(Viber , whatsapp Free call)


Shpërndaje: