shes fellne org

450 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


shes fellne org

shes fellne 18r te ruajtura pak te perdorura me goma te mira pres bleres serioz


Shpërndaje: