Shes gomat me felga 195/65/15

150 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes gomat me felga 195/65/15

Shes felgat me goma te veres. Felgat jan me 4 vrima . 195/65/15.


Shpërndaje: