Shiten Gomat me Fellne per Bmw E60

400 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Gomat me Fellne per Bmw E60

Shiten Gomat me Fellne per Bmw E60. Gomat jane te perdorura 4 muaj viti i prodhimit jane 2016 Sava per dimer.


Shpërndaje: