TERMOSTAT PER SMART FORTWO

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Sistem ngrohje dhe ftohje per Smart

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


TERMOSTAT PER SMART FORTWO

TERMOSTAT PER SMART FORTWO ( 450 )

INFO 044164141

TE GJITHA QFAR JU DUHEN PER MERCEDES EDHE SMART I GJENI TEK NE ALI MERCEDESI


https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/

http://www.alimercedesi.com/


Shpërndaje: