Qistern Nafte

550 EUR


Kategoria
Sistem ngrohje dhe ftohje per Abarth

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Qistern Nafte

Shes Qistern 2000 Litra per nxemje me naft eshte shum pak e perdorur..
044-503-611


Shpërndaje: