Shes Fellne per BMW 195 60 R15 me goma shum te mira te sapo ardhura nga zvicrra

165 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Drilon

  • Lipjan

Shes Fellne per BMW 195 60 R15 me goma shum te mira te sapo ardhura nga zvicrra

Shes Fellne per BMW 195 60 R15
te sapo ardhura nga zvicrra
me goma M+S ne gjendje shum te mire per ma shum ne privat ose ne +38649292870


Shpërndaje: