shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENshiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4

Shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4 Nga Gjermania mund te shiten edhe ndarsa nej edhe ndrrim me bandash 15 te thjesht per me shum info viber +389-77-396-114 dhe
+386-49-773-004


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje