Shes 4 bandasha per Cytren dhe Pexho

80 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Peugeot

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes 4 bandasha per Cytren dhe Pexho

Shes 4 bandasha shum t mir per pexho dhe cytren
jon 14 coll
te sapo ardhur nga franaca
jon shum t drejt dhe t rujutun
qmimi 80ero me muntim balancim krejt tek ne mund tu kryni
prishtin auto goma heta
-----------------------------


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR