Shiten ose ndrrohen Fellne 225/ 45 R17

170 EUR
160 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten ose ndrrohen Fellne 225/ 45 R17

Shiten ose ndrrohen
Fellne 225/ 45 ZR17 te sapo Ardhura nga zvicrra per AUDI VW SKODA Mercedes etj ne gjende shum te mir
per ma shum privat ose +38649292870


Shpërndaje: