Goma Dimri me bandash per golf 4

120 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Kaçanik

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma Dimri me bandash per golf 4

Shiten gomat e dimrit per Golf 4 etj
Viber +38649435598


Shpërndaje: