Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s

52 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes dy goma 155 70 13 Sava m+s

Shiten gomat perfect tmira 155 70 13Qmimi 51ero per dyat Muntim balancim krejt mund ti kryni tek ne
Auto Goma Heta prishtin
045207664+viber


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR