Shes Fellne me 5 Vrima te modelit OPC Sport paket

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Fellne me 5 Vrima te modelit OPC Sport paket

Shes Fellne me Goma te reja 225\45 R17 Gomat jan FULDA viti prodhimit java 49 viti 2013 Gomat dhe fellnet jan te reja siq shihen edhe ne foto 4 gomat jan njesoj jan te posa ardhura nga gjermanija jan te modelit OPC (Sport Paket ) fellnet bojn ne gjitha llojet e OPELIT, Mercedes,Passat Golf 5 Skoda Seat BMW etj...

per me shum informata kontakto
045-901-060 ose 049-599-883
Kontakto 09:00 -- 23:00


Shpërndaje: