Korniza per celës te OPEL

13 EUR


Kategoria
Shërbime per Opel

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENKorniza per celës te OPEL

-KORNIZA PER (Insignia,Astra J, Zafira B, Meriva dhe modela tjera te markes OPEL).Porosit online viber:+383 44 253 347


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR