Produkt per riparimin e lekurave

16 EUR


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per BMW

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENProdukt per riparimin e lekurave

Produkt per riparimin e lekurave,karrikave te veturave ,timonit, edhe te gjitha materialeve te lekures , per te gjitha llojet e veturave Porosit ne viber +38344253347


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR