fellne dhe goma

250 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prizren

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


fellne dhe goma

fellne dhe goma vetem nje jav te perdorura m+s 225/15 jan te ardhur nga zvicra dhe shum te mira me ket qmim vetem gomat i bajn e fellnet ju mesin falas


Shpërndaje: