u shiten

150 EUR
*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


u shiten

Goma dhe fellne 14
Jan per golf 1 2 3 jeta
Opel corsa
Fiat punto
Renault twingo


Shpërndaje: