Fellne dhe goma per Audi A4, A5 255/35/ R 19"

1,000 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Shtërpcë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Nebojsa

  • Shtërpcë

Fellne dhe goma per Audi A4, A5 255/35/ R 19"

Aluminium wheels with Dunlop tires Sport Maxx Gt. Wheels in top condition.


Shpërndaje: