Shes 4 bandash 14q per Opel corsa b c vectra astra Shum tmir

47 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes 4 bandash 14q per Opel corsa b c vectra astra Shum tmir

Shiten bandashat shum t mir te sapo ardhur
Jon 14coll
Bajn per te gjtih Opellat
Qmimi 47ero me kete qmim te ne mund ti muntoni dhe balanconi nese i keni gomat
Auto goma heta Prishtin


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR