Korniza per çelës te CITROEN-it dhe PEUGEOT

13 EUR


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Citroën

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENKorniza per çelës te CITROEN-it dhe PEUGEOT

Korniza per çelës per Citroen dhe Peugeot me dy butona per (C2,C3,C4,C5,C6,C8 Citroen Xsara) dhe per Peugeot (107, 207,307,308,407,607).Porosit Online Viber +38344253347


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR