Dorezë e nderuesit te shpejtsive me lëkuren per Volkswagen

15 EUR


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENDorezë e nderuesit te shpejtsive me lëkuren per Volkswagen

Dorezë e nderuesit te shpejtsive (me 5shpejtesi) me lëkuren per Volkswagen Golf,Jetta,Bora (1999-2004).Porosit Online +38344253347


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR