Nderpres i dritave per volkswagen

20 EUR


Kategoria
Aksesorë të jashtëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENNderpres i dritave per volkswagen

Nderprers i dritave me krom per volkswagen VW Golf Jetta MK5 MK6 GTI Passat B6 B7 CC Touran Tiguan. Porosit online Viber +38344253347


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR