Nderues i shpejtsive per golf 5 dhe golf 6

16 EUR


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENNderues i shpejtsive per golf 5 dhe golf 6

Nderues i shpejtsive me (6shpejtsi) per (golf 5) dhe (golf 6).Porosit Online Viber +38344253347. Transporti ne krejt Kosoven per vetem 2€.


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR