Shes GOma rezerv per vetura golf ford audi tauran mercedes bmw

70 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes GOma rezerv per vetura golf ford audi tauran mercedes bmw

Shesim.goma rezerv Pèr
Golf 5 6 7 Tauran audi 3 Qmimi (70ero)
Per volvo 18qe esht Qmimi (90ero)
Per bmw 17qe esht qmimi (80ero)
Per Mercedes benz qmimi (70ero)
Per fiata (Qmimi 45ero)
Per ford Mondeo c mac galxy esht 85ero
Tel 045 207 664 +37745207664Viber


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR