Shes 4 bandash per Golf 7 tauran tiguan te sapo ardhur

100 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes 4 bandash per Golf 7 tauran tiguan te sapo ardhur

Shes bandasha Per Golf pasat tauran tiguan 16qe qMIMI PER KATER COPA 100ERO ME KETE QMIM MUND TI MUNTONI DHE BALANCONI TEK NE
AUTO GOMA HETA PRISHTIN AFER EUROPRINTY
TEL 045 207 664 +377 45 207 664


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR