Shiten Nasaqt per Golf 4 Karavan

45 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShiten Nasaqt per Golf 4 Karavan

Shiten Nasaqt per Golf 4 Karavan
tel 045 207 664 +377 45 207 664


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR