Shes 4 Goma me bandashe 14-tsh per Passat 2 dhe Golf 3

60 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes 4 Goma me bandashe 14-tsh per Passat 2 dhe Golf 3

Shes 4 Goma me bandashe 14-tsh per Passat 2 dhe Golf 3


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR