Shes 4 bandash per bmw 16coll Shum tmir

100 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes 4 bandash per bmw 16coll Shum tmir

Shes 4 bandash per bmw 16coll shum tmir
te sapo ardhur
tel 045 207 664 +377 45207 664 Viber
qmimi 100ero per kater
Auto Goma Heta prishtin


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR