Shes Gom Rezerv Per Tiguan Golf 7 tel045207664

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes Gom Rezerv Per Tiguan Golf 7 tel045207664

Shes Gom Rezerv Per Tiguan Golf 7 tel045207664
+37745207664Viber
Auto GOma heta Prishtin


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR