Gomat

100 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENGomat

Shiten 4 gomat e dimrit SAVA 14-she M+S 185 / 65 R14, pak te perdorura e shum te ruajtura.


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR